Jak pisałam w poprzednim wpisie, zaczynam wykorzystywać stare kartki drukowane do tworzenia nowych z dodatkiem haftu matematycznego.
Haft matematyczny sprawia mi radość niemal na równi z haftem krzyżykowym, jednak tę technikę wykorzystuję rzadziej.
Tym razem, do zabawy Od WN do WN 2026 - 2027 wykonałam kartkę, do której bazę przygotowałam sama.
Tych nitek w różnych kolorach mam sporo, bo są pozostałością po haftach wykonywanych z przerwami od kilkunastu lat - o nich TUTAJ.




Śliczna kartka powstała. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńJeanette - dziękuję :)
UsuńPozdrawiam ciepło
Hej Splociku, fajny pomysł z haftem matematycznym i przetworzeniem kartek. Rzeczywiście trochę ich zawsze nadchodzi w ciągu roku. Pozdrawiam gorąco.
OdpowiedzUsuńPaniuśko - dziękuję :)
UsuńMiło, że wstąpiłaś :)
Pozdrawiam ciepło
Kartka wyszła pięknie, jajka w takiej siatce ,super pomysł,pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńUrszulo - dziękuję :)
UsuńPozdrawiam ciepło
Recykling starych kartek bardzo w moim guście , nie ma co ich wywalać jak jeszcze spoko mogą się przydać. Zdecydowanie muszę wrócić do haftu matematycznego , tylko wkurza mnie to dziurkowanie, ale efekt to wynagradza.
OdpowiedzUsuńPiękna kartka powstała.
Pozdrawiam
Aniu - dziękuję :)
UsuńMnie też denerwuje dziurkowanie, a gdy jest dużo dziurek, to i ręka męczy się.
Jednak efekt warty jest chwilowej trudności.
Pozdrawiam ciepło
Ekstra kartka powstała. Wydaje mi się, że haft matematyczny idealnie podkreśla i ozdabia kartkę. A i szybciej się go wykonuje niż krzyżykowy :)
OdpowiedzUsuńLeacathy - dziękuję :)
UsuńHaft wykonuje się szybciej, ale dziurkowanie czasami męczy. :)
Pozdrawiam ciepło
Interesująca forma.
OdpowiedzUsuńKatarzyno - dziękuję :)
UsuńPozdrawiam ciepło