niedziela, 17 maja 2026

Sezon na haft II - wiosna - odsłona 3

Dzisiaj przedstawiam kolejny etap haftowania wiosny w zabawie Sezon na haft II

Nadal wyszywam wiosnę zamiennie z większym pejzażem i kilkoma drobnymi motywami.
Te jasne kolory wiosny są odpoczynkiem dla oczu od ciemnych kolorów zieleni w odcieniach, jakie serwuje mi pejzaż. 
 

Banerek zabawy u Kress_Ki

Kolejne etapy haftowania pór roku.

Wiosna 
- etap 1 - TUTAJ 
- etap 2 - TUTAJ 

Zima - finał - TUTAJ  

Dziękuję za każde pozostawione słowo w komentarzu. :)

16 komentarzy:

  1. Oj tak musi być inna odskocznia i inne też prace 😀 wiosna zapowiada się słoneczna 😀 pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Beato - dziękuję :)
      Te odskocznie nieraz ratują od monotonności. :)
      A wiosna, jak to wiosna ma być słoneczna i kolorowa. :)
      Pozdrawiam ciepło

      Usuń
  2. Piekny obrazek się zapowiada

    OdpowiedzUsuń
  3. Już powstaje coś ślicznego, zapowiada się że będzie piękny :) Ja przy takiej pogodzie to niestety źle widzę, tym bardziej podziwiam :)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Marylo - dziękuję :)
      Ja też mam problemy przy ponurej pogodzie.
      Pozdrawiam ciepło

      Usuń
  4. Cudowne, wiosenne, pastelowe kolory. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeanette - dziękuję :)
      Lubię takie kolory :)
      Pozdrawiam ciepło

      Usuń
  5. Będzie super obrazek, fajnie Ci idzie to haftowanie !!! A kolory tego obrazka , jak najbardziej wiosenne.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  6. Zapowiada się śliczna, kolorowa wiosna. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Jak spojrzałam na obrazek to aż ciepłej bo kolorki , Twoje oczy odpoczną trochę od zieleni, pozdrawiam cieplutko.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Urszulo - dziękuję :)
      U mnie dzisiaj, jak na tym hafcie kolorowo, słonecznie i ciepło. :)
      Pozdrawiam ciepło

      Usuń
  8. Ech, gdybym ja tyle tworzyła wspaniałych haftów i prac co Ty... Buziaki

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Leacathy - dziękuję :)
      Przyjdzie czas, gdy będziesz robić więcej.
      Pozdrawiam ciepło

      Usuń